Systemy frezowania bezfrezowego

Każdy może to zrobić - systemy bezfrezowe od Fypon®.

ARCHBOLD, OHIO - Jeśli potrafisz wykonać proste cięcie piłą ręczną, możesz przekształcić pomieszczenie za pomocą dekoracyjnego systemu bezfrezowych listew wieńczących firmy Fypon®.

"Całkowicie pozbyliśmy się strachu i kłopotów właścicieli domów związanych z dodawaniem listew do domu" - mówi Tina Mealer z Fypon. "W systemie Miterless Moulding System nie ma trudnych obliczeń skosów, trudnych cięć czy czasochłonnego dopasowywania szwów do szwów. Trwałe listwy uretanowe instaluje się szybko i łatwo.

"Lekkie listwy są przybijane do ściany i dopasowywane do dekoracyjnych ścianek działowych, aby poprawić ogólny wygląd pomieszczenia. Eliminuje to konieczność łączenia elementów listew razem, zmniejszając ilość odpadów na dopasowanie projektu. A w przypadku narożników, wstępnie przycięte wewnętrzne i zewnętrzne elementy narożne pasują idealnie do narożników, aby dodać styl do pokoju. Oznacza to, że końce listwy są cięte prosto i przylegają do elementów narożnych."

Produkty Fypon są formowane z wyraźnymi akcentami dekoracyjnymi, takimi jak bloki zębate, liście, wiry i wiele poziomów. Ten jednoczęściowy produkt do formowania eliminuje potrzebę tworzenia zabudowanych profili z drewna.

"Jest całkowicie realne, aby wykonać cały projekt formowania pomieszczenia w mniej niż jedno popołudnie lub nawet godzinę przy użyciu systemu Miterless Moulding System" - mówi Mealer. "Jeśli potrafisz posługiwać się miarką, młotkiem i piłą ręczną, możesz przekształcić pomieszczenie szybko i przy minimalnym wysiłku, stosując ten opłacalny produkt".

Systemy Miterless Moulding Systems mogą być instalowane za pomocą kleju premium i gwoździ. Elementy mogą być malowane po montażu i są odporne na wilgoć, wypaczenia i drzazgi. To czyni je idealnymi do wszystkich obszarów domu, w tym kuchni, pralni i łazienek.

Fypon oferuje tysiące dekoracyjnych elementów stolarki budowlanej w różnych stylach architektonicznych, aby podkreślić wnętrze i zewnętrzną stronę amerykańskich domów. Każdy element jest wykonany z wytrzymałych, odpornych na warunki atmosferyczne, wysokiej jakości materiałów, które są odporne na gnicie, insekty i wodę, zapewniając długotrwałe piękno i niskie koszty utrzymania. Część firmy Fortune Brands, Inc. (NYSE: FO), Fypon jest liderem w branży stolarki budowlanej z materiałów syntetycznych. Aby uzyskać dodatkowe informacje, zadzwoń pod numer 1-800-446-3040 lub odwiedź stronę internetową firmy www.fypon.com.