Oszczędzaj pieniądze na wykończeniach wnętrz

wnętrze

Kupując Pro Paks w The Home Depot oszczędzasz pieniądze

Niezależnie od tego, czy budujesz cały nowy dom, czy tylko przeprowadzasz remont, koszty materiałów budowlanych są wystarczające, aby każdy dorosły mężczyzna płakał! Podczas gdy nasza gospodarka nie była niczym inspirującym, koszty materiałów budowlanych nadal rosły, nie zważając na naszą stagnację gospodarczą. Budowniczych, stolarzy i wykonawców remontów, które znajdują sposoby cięcia kosztów materiałów budowlanych są prawdopodobnie zyskać przewagę konkurencyjną na rynku ofert wynikających w więcej pracy.

Wykończenie wnętrz jest kosztowną pozycją w wielu moich ofertach, zarówno ze względu na wysoką cenę materiałów, jak i wysokie ceny pracy wymagane do szczegółowego wykończenia stolarki. Jednym z miejsc, które może pomóc obniżyć niektóre z tych kosztów jest pakiet materiałów wykończeniowych. The Home Depot oferuje klientom wstępnie połączone pakiety (Pro Paks) wykończenia wnętrz w bardzo korzystnej cenie. Niektóre z korzyści obejmują:

  • Pro Paks obniżają koszty formowania do 40%Pre-bundled ilości pracySzeroki wybór profiliDostępność różni się w zależności od sklepu i rynku, jednak ilości można zweryfikować online przed wizytą w sklepie.

Dostępne profile obejmują asortyment listew przypodłogowych, osłonowych i wieńczących. Do wyboru jest sosna łączona na zakładkę, sosna lita i MDF (inne rodzaje mogą być dostępne w Twojej lokalizacji). Wybór obejmuje wiele z popularnych profili znalezionych w domach budowanych dzisiaj, w tym 5-1/4″ i 3-1/2″ listwy bazowe, kilka 2-1/2″ obudowy i 3-5/8″ listwy wieńczące.

Większy projekt, większe oszczędności

Zarabianie pieniędzy na projektach budowlanych jest trudne nawet w najlepszych okolicznościach. Bez względu na to, jak dobrze śledzę materiały i jak ostrożny jestem w szacowaniu materiałów, wydaje się, że większość projektów zawsze przekracza koszty materiałów. Tak więc znalezienie sposobów na utrzymanie tych kosztów na minimalnym poziomie zawsze było czymś, na czym się skupiałem, aby poprawić rentowność.

Załóżmy, że niewielki projekt renowacji wymaga kilkuset stóp materiału osłonowego. Załóżmy, że instalujemy zagruntowaną obudowę kolonialną 2-1/2″. Home Depot sprzedaje 7′ długie (84 cale) kawałki za $6,65 każdy lub $0,95 za stopę liniową. Sprzedają również Pro Pak dla tego samego profilu (168 stóp liniowych w opakowaniu) za $ 99,97 lub $ 0,59 za stopę liniową. Stanowi to oszczędność 38% lub około 120 dolarów przy zakupie 336 ft trymu. Jak widać, może to być znaczne oszczędności, zwłaszcza na większych pracach, gdzie oszczędności mogą być w tysiącach dolarów!

Uwaga: Powyższe ceny były ceny tutaj w naszym lokalnym Home Depot, ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.

Wygodnie zapakowane

Oprócz oszczędności podoba mi się to, że te Pro Paks są pakowane w łatwe do przenoszenia opakowania. Dłuższe listwy bazowe są pakowane po pięć sztuk o długości 16 stóp, a materiał osłonowy jest pakowany po 12 sztuk o długości 14 stóp. Są to dobrej wielkości opakowania, które można łatwo przenieść z ciężarówki na miejsce pracy. Całkowita długość opakowania jest wyraźnie oznaczona, więc łatwo jest określić liczbę opakowań potrzebnych do wykonania zadania.