Schody na zamówienie

Niestandardowe schody z wiśni brazylijskiej

W naszym nowym domu zbudowaliśmy schody na zamówienie z podstopnicami, poręczami i słupkami z czereśni brazylijskiej. Podstopnice i podłużnice zostały wykonane z topoli. Wiśnia brazylijska jest naprawdę pięknym drewnem i niezwykle gęstym. Powiedziano mi, że jest około 100 razy twardsze od czerwonego dębu.

Jak widać na zdjęciach, projekt naszych schodów uwzględniał lądowanie, dzięki któremu mieliśmy dostęp do schodów z foyer i kącika śniadaniowego. To był wspaniały pomysł na projekt, który wymyśliliśmy i naprawdę pomaga w codziennym przepływie ruchu. Pomaga również otworzyć przestrzeń i pasuje bardzo dobrze do naszego "otwartego" planu piętra.

Zamawianie części schodów online, aby zaoszczędzić pieniądze

schody

Wszystkie części z wiśni brazylijskiej zamówiłam u sprzedawcy online, Stairsupplies.com. Wszystkie części były świetnej jakości i wykonane z wielkim kunsztem. Moim jedynym zarzutem był czas realizacji zamówienia, który był znacznie dłuższy niż podawali w reklamach.

Mając na uwadze, że nadal będę kupować części schodów od nich ponownie ze względu na jakość i cenę. Miałem lokalny niestandardowy budowniczy schodów dać mi cenę 8000 dolarów, aby zbudować ten przypadek schodów. Wydałem około $2,400 na części i kolejne $1,200 na robociznę i prawdopodobnie kolejne 20 godzin mojego własnego czasu.

Jeśli zamierzasz iść tą drogą, upewnij się, że rozumiesz, jak zbudowane są schody i jakie części będziesz musiał kupić. Do tego projektu kupiłem elementy z wiśni brazylijskiej, tralki i słupki. Ramy, podciągi i okucia zostały zakupione lokalnie.

Czy jesteś zainteresowany budową własnych schodów? Jeśli tak to sprawdź jeden z naszych artykułów o tym jak budować schody. Mamy również darmowy kalkulator schodów, który pomoże Ci obliczyć wysokość i bieg schodów.

Najważniejsze jest to, że posiadanie schodów na zamówienie może zwiększyć wartość domu. Jeśli zrobisz to sam, zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy i osiągniesz jeszcze większy zwrot z inwestycji.