Zamawianie materiałów na szafy wnękowe z EasyClosets.com

Walk-In Closet projekt-build projekt

Obecnie pracujemy na walk-in szafa projekt-build projekt dla nasz mistrzowskiej sypialni suite. Pierwszy krok projekt był wybierający colour pallete dla chodzić-in szafa i malowanie. Jednak największa decyzja, którą musieliśmy podjąć to wybór firmy do zakupu wszystkich materiałów organizatora szafy od. Po dosyć dużo badaniu i majstrowaniu na kilka stronach zdecydowaliśmy zamawiać nasz chodzić w szafie materiały od EasyClosets.com.

Walk-In projekt szafa

Byliśmy sprawnie projektować nasz nową chodzić w szafie naprawdę łatwo używać EasyClosets online projekt oprogramowanie. Pierwszy krok był wprowadzać ściany wymiary nasz chodzić-in szafa w programie. Byłem pod wrażeniem, że program pozwolił mi łatwo wprowadzić nasz niezwykły kształt i wymiary pokoju. Gdy pokój plan był skończony ja był naprawdę łatwy układać i dodawać mnóstwo różnych organizatorów od półek kreślarzom wieszać prącia.

Tam są mnóstwo różni produkty wybierać od. Miły rzecz jest ty możesz wybierać niektóre standardowych produkty od ściągać puszek menus i wtedy dostosowywać one jakkolwiek ty lubisz. Znalazłem cały proces projektowania, aby być bardzo łatwe do zrozumienia. Jeżeli ty próbujesz projektować niestandardową szafę then ten jest miejscem ty musisz sprawdzać out. EasyClosets oferuje kilka projektowych opcji; ty możesz wybierać od few pre-set pokojowych układów lub rysować twój pokój od zera. Jeżeli ty potrzebujesz pomoc one oferować bezpłatnych fachowych projektowych usługi także. Wszystko, co musisz zrobić, to wysłać e-mailem lub faksem wymiary pokoju, a oni mogą go stamtąd zabrać.

Gdy uzupełniałem projekt dzwoniłem 800 liczbę i pytałem mieć projekt profesjonalisty przegląd nasz projekt. Jeden z profesjonalistów projektowych przejrzał projekt i oddzwonił do mnie z kilkoma świetnymi sugestiami. Byłem naprawdę pod wrażeniem, że biorą czas, aby przejrzeć projekt z funkcjonalnego punktu widzenia, upewniając się, że nie ma żadnych konfliktów w projekcie. Po rozmowie telefonicznej dokonaliśmy jeszcze kilku zmian i poprosiliśmy o przesłanie nam ostatecznej propozycji.

Ostateczny projekt został nam przesłany e-mailem wraz z elewacją, planem i rysunkami 3D do wglądu. Jak widać na poniższych zdjęciach propozycja zawiera kilka naprawdę świetnych rysunków pokazujących jak będzie wyglądała Twoja nowa szafa.

Jak ty możesz widzieć nasz projekt skupia na dwa hutch jednostkach z kreślarzami i dosyć dużo odkładać. To jest ponieważ my mamy dwa wielkich jego i jej szafy w nasz sypialni z mnóstwo wiszącą przestrzenią. Ten szafa używa dla składającej odzieży i łazienek pościeli.

W dodatku do odkładać, hutches i wiszących sekcje my także zamawialiśmy few akcesoria. EasyClosets oferuje mnóstwo akcesoria komplementować projekt. Wybieraliśmy valet słup, ślizgać się out stojak paska, niektóre półki przegrody i szuflada dzieląca dla hutch.

Propozycja dobrze podsumowuje całe zamówienie. Jak widać, nie przekroczyliśmy naszego budżetu, który wynosił 2500 dolarów. Ta propozycja faktycznie pójdzie w górę tad jak planujemy na zmianę frontów szuflad do szuflad Portobella, gdzie są nieco więcej. Jednak nadal będziemy pod budżetem przy $2,341.67.

Dlaczego wybraliśmy EasyClosets.com

Tam są few powody dlaczego wybraliśmy EasyClosets dla nasz chodzić w szafie projekt. Po pierwsze jestem bardzo pod wrażeniem ich oprogramowania projektowego i wybór produktów. Oferują produkty dla szaf, garaży, pralni, spiżarni i obszarów mieszkalnych. Obsługa klienta była naprawdę świetna i pomocna. W dodatku oni oferują:

  • Lifetime GuaranteeFree ShippingFree Professional Design Service10% zniżki na zamówieniach powyżej $100015% zniżki na zamówieniach powyżej $5000Every Order Is Custom Cut To Your DimensionsOrders Ship The Next Day When Ordered By 6 PMGreat wybór akcesoriów i opcji

Do tej pory cały proces był naprawdę łatwy. Stay tuned dla dodatkowych słupów gdy produkty przyjeżdżają gdy ja robić krok po kroku kierunkom na instalacji nasz chodzić w szafie organizatory.